Forum 1630 Revello Drive Strona Główna
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
Inne filmy aktorów grających w BtVS
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 1630 Revello Drive Strona Główna -> Aktorzy, ekipa, kulisy...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_m4ryjane
Proud member of the Sexy Spike Squad



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 5905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 23:37, 25 Gru 2005    Temat postu:

ja filmy z postaciami mam takie:

z sarah:

- szkola uwodzenia
- scooby doo 1 i 2
- koszmar minionego lata
- the grudge

a widzialam ale nie mam:

- krzyk
- nieodparty urok

z michelle trachtenberg mam:

- eurotrip
- ice princess

z jamesem marstersem mam:

- house on haunted hill

z davidem boreanazem mam:

- walentynki

z eliza dushku mam:

- wrong turn
- soul survivors
- nowy
- dziewczyny z druzyny
- tru calling

widzialam ale nie mam:

- jay i cichy bob kontratakuja

z alyson hannigan widzialam i nie mam:

- american pie

z sethem greenem mam:

- wyscig szczurow

to by bylo mniej wiecej na tyle, choc z sethem widzialam jeszcze cos ale nie pamietam tytulu. generalnie to oni wszyscy w zbyt wyszukanych filmach nie graja. najbardziej lubie te z eliza dushku i michelle trachtenberg. maja jak dla mnie najciekawsze filmy na koncie. sarah gra w ekstra filmie w szkole uwodzenia ale reszta jej filmow to jak dla mnie lekkie dno Hrm
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Nie 23:40, 25 Gru 2005    Temat postu:

Hmmm... wlansie... mysze sciagnac WALENTYNKI Smile Bo uwielbiam ten film Very Happy Eurotrip tez by mi sie przydalo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lady_m4ryjane
Proud member of the Sexy Spike Squad



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 5905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 0:05, 26 Gru 2005    Temat postu:

mi sie walentynki nie podobaly Hrm taki filmik w klimacie krzyku i koszmaru minionego lata. przewidywalny i prosty. no i nie wiem czy to intuicja ale od pierwszej chwili jak sie david w serialu pokazal to wiedzialam, ze to on jest morderca Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Pon 0:09, 26 Gru 2005    Temat postu:

A ja lubie takie filmy Wink Walentynki widzialam 2 razy i zawsze mile do nich wracam Very Happy... Zwlaszcza w okresie walentynkowym, kiedy sama z checia pobawila bym sie w takiego Kupidynka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Clickers
Fool For Love



Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 1095
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:10, 26 Gru 2005    Temat postu:

Lady ten drugi film z Sethem Greenem to może Italian Job? Filmik był naprawdę świetny. A Eurotrip kiedyś ściągnąłem sobie z neta - piękny film, piękna Michelle Trachtenberg Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Pon 0:18, 26 Gru 2005    Temat postu:

A ja sie tam nad Michelle nie zachwycam. Ice princess obejrzalam bo chcialam zabic nude... I szczerze, to jeszcze bardziej sie zanudzilam... Kolejna piekna i ckliwa historyjka :-/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lady_m4ryjane
Proud member of the Sexy Spike Squad



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 5905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 0:22, 26 Gru 2005    Temat postu:

kurde przypadkiem zrobilam OT bo nie zauwazylam, ze pisze pod eliza dushku :> prosze o zrobienie z tego osobnego tematu moze o najlepszych filmach, w ktorych grali aktorzy z btvs.
eurotrip polecam bardzo. glupawa komedia ale usmialam sie jak nie wiem. to samo wszyscy moi znajomi, z ktorymi to ogladalam. do tej pory jak zdarza nam sie jezdzic pociagiem to gdy robi sie ciemno krzyczymy: mi scuzi, mi scuzi!!! Laughing Laughing Laughing <-- jak obejrzycie bedziecie wiedziec o co chodzi Very Happy
fajnie przedstawiaja w tym filmie kraje europejskie. slowacja to normalnie jak polska Very Happy nawet jest motyw odnoszacy sie bardzo dobrze do naszej obecnej sytuacji jesli chodzi o telewizje:
na osiedlu w bratyslawie wychodzi sobie z bloku taki dziadzio. ekipa z ameryki, w ktorej jest michelle trachtenberg pyta go o pociag do berlina. ten mowi, ze bedzie niedlugo, bo wlasnie juz go buduja Laughing (ale to nie o tym chcialam napisac), a potem koles zaczyna zachwycac sie ekipa i krzyczec, ze kocha ameryke. nastepnie zaprasza ich wszystkich do siebie mowiac:
- za chwile leci super najwieksza nowosc w telewizji: POLICJANCI Z MIAMI Laughing Laughing Laughing
heheh nawet amerykanie wiedza jakie starocie leca we wschodniej europie :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Pon 0:24, 26 Gru 2005    Temat postu:

Hehehehe Zgadzam sie za utworzeniem nowego tematu Wink

Eurotrip juz kiedys sciagalam. Ale nie podobal mi sie fakt ze przez pol filmu na samym srodku bylo arfo jakiegos faceta Very Happy

Musze jeszcze kiedys zassaac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
spikerulez
Proud member of the SpuffyShippers Union



Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 753
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 0:54, 26 Gru 2005    Temat postu:

Włoska robota jest fajna Smile Ale nie ukrywajmy-wcale nie ze względu na Setha do którego nic nie mam of course Smile Ogólnie zgadzam się z Lady-oprócz kilku wyjatków filmy z naszymi ulubieńcami są mocno przeciętne Smile Walentynki to dla mnie totalna porażka brr...chociaż Scooby są jeszcze gorsze Sad Z kolei uwielbiam Jaya i cichego Boba-taki rodzaj humoru mnie powala Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Pon 1:03, 26 Gru 2005    Temat postu:

Scooby mnie rozczarował na maxa... A zawsze lubilam ta bajke Sad A walentynki lubie przez sentyment dla Davida...


A widzieliscie KRUKA 4 z nim?? Gra tam przywodce gangu satanistów... Ogolnie... NIE POLECAM!! Film koszmarny, David tez wyglada zle :-/... a film zassalam tylko dla niego i jeszcze mnie rozczarowal... Chlip...

A widzial ktos RANDKA Z LUCY z Davidem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
lady_m4ryjane
Proud member of the Sexy Spike Squad



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 5905
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 1:13, 26 Gru 2005    Temat postu:

ja z davidem nie widzialam nic wiecej. tego filmu z sethem chyba tez nie Hrm no a scooby to po prostu taka sfilmowana kreskowka. byloby ok gdyby sarah nie przyjela znow roli slodkiej idiotki bedacej ozdoba (jak bylo to w koszmarze, krzyku, po czesci tez the grudge)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jessie
Proud member of the Sexy Spike Squad



Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 3093
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Festung Breslau

PostWysłany: Pon 1:19, 26 Gru 2005    Temat postu:

ale wlasnie w scooby sarah musiala byc slodka idiotka Rolling Eyes kiedys ogladalam ta bajke, i teraz sama sie sobie dziwie dlaczego? przeciez zadnej postaci tam nie lubie...ale to juz OT Smile
Co do Walentynek, uwazam ten film za dosc kiepski amerykanski szajs. i te robaki, bleee. najwieksza atrakcja byl tu David chodzacy po sloncu i nie spalajacy sie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Pon 1:21, 26 Gru 2005    Temat postu:

No to fakt... Sara jakoś większość roli jakie dostaje to są role włąśnie takiej słodkiej idiotki... Szkoda, bo po tym jak grała w Buffy wydaje mi się że stać ją na więcej...
Powrót do góry
Cara
Chosen



Dołączył: 20 Lis 2005
Posty: 7334
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Chodzież

PostWysłany: Pon 1:25, 26 Gru 2005    Temat postu:

Jessie a jak myslisz Very Happy dlaczego lubie ten film?? moge w koncu w dziennym swietle ponapalac sie na Davida Very Happy hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gosc
Gość






PostWysłany: Pon 1:32, 26 Gru 2005    Temat postu:

musimy poczekac na Southland tales ;D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 1630 Revello Drive Strona Główna -> Aktorzy, ekipa, kulisy... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Theme by GhostNr1